Get Adobe Flash player
Trwa ładowanie strony...

Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej pomocy zagranicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2010 r
Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player
Wybierz grę: William Cynthia Frederic Patrick
Nazywam się Frederic.
Moja rodzina mieszka w Lavington, jednej z najlepszych dzielnic Nairobi. Moi rodzice są pracownikami międzynarodowych organizacji. Właśnie wróciłem do domu po kilkuletnich studiach za granicą, jestem teraz wykwalifikowanym menadżerem i pragnę założyć własną firmę. Mam zamiar sprowadzać z Chin i Indii używany sprzęt budowlany, reperować go w Kenii i odsprzedawać do innych krajów Afryki Wschodniej, takich jak Uganda, Tanzania, Rwanda, Burundi czy Sudan Południowy. Na jednej takiej transakcji będę mógł zarobić od 500 tys. do 2 milionów szylingów.
Niestety, gdy chciałem zarejestrować moją firmę urzędniczka dała mi do zrozumienia, że nie jestem z odpowiedniego plemienia. Co powinienem zrobić?

1. Złożyć skargę do kenijskiego odpowiednika rzecznika praw obywatelskich.
2. Znaleźć w urzędzie kogoś z mojego plemienia i spróbować z nim załatwić tę sprawę.SSG Stowarzyszenie Solidarności Globalnej |Adres: ul. Krakowskie Przedmieście 1, 20-002 Lublin, tel. 81 532 13 95 |www. solidarity.com.pl |www.duch.lublin.pl
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.